گرماسازه

لطفا صبر کنید...

جزئیات هیتر تابشی سرامیکی چیست ؟

هیتر تابشی سرامیکی چیست ؟

هیتر تابشی سرامیکی چیست ؟

 

هیتر تابشی  سرامیکی چیست ؟

هیترهای سرامیکی و تابشی برای گرم کردن سالن و فضاهای باز و مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . ، در حقیقت حرارت و گرمایی که در طول روز از راه سیستم گرمایشی و تابشی در هر فضایی دیده  می شود و یا حس گرمایی که درطول روز در برابر خورشید آشکار است یک نوع حرارت گرمایشی به حساب می آید  .هیتر سرامیکی و تابشی گرما را به طور هم سان در محیط پراکنده  می کند  و در سالن های صنعتی و کارگاه ها از تجمع افراد کنار سیستم گرمایشی و بخاری  و یا از جمع شدن پرندگان در سالن های مرغداری پیش گیری می کند، چرا که در ارتفاع نصب می شود و از بالا به صورت مستقیم می تابد و گرما را به پایین منتقل می کند در نتیجه حرارت دلپذیری  درفضا پدید می آورد ؛ بدین گونه درسالن باعث اشغال شدن فضا نمی شود و از ابعاد کوچک تولید  شده است .

ویژگی های هیتر تابشی سرامیکی:

 1.  مجهز بودن این سیستم های گرمایشی به همراه کارکرد آسان
 2. ایجاد تمرکز گرما بر کف سالن و رسیدن به دمای مورد نظر در کمترین زمان
 3. دارای مصرف کم با کمترین هزینه در راه نگهداری و راه اندازی
 4. دارای پنل های سرامیکی در سیستم
 5. تهویه هوای محیط در فصول سرد و زمستانی

 

موارد استفاده هیتر سرامیکی:

. قابل استفاده در فضای باز رستوران ها
. قابل استفاده در فضای بازکافی شاپ ها
. قابل استفاده در تعمییر گاه ها
. قابل استفاده در انبارها و سالن های تولید
. قابل استفاده در سالن های ورزشی
. قابل استفاده در سالن های مرغداری
. قابل استفاده در سالن های پرورش قارچ و طیور ( مرغداری )
. قابل استفاده در گلخانه ها ( کوچک و بزرگ )
. بخش های تفریحی و سالن های ساخت ، ت استخرها
. قابل استفاده در ویلا ها و تراس های شخصی محیط های نیمه باز و باز نظیر آلاچیق، باغ و بالکن ها
. قابل استفاده در محیط های صنعتی و تجاری برای تامین گرمایش

 گرمای به وجود آمده در روی سرامیک به نواحی دلخواه می‌تابد وموج گرمایی بعد از برخورد با جسم انرژی حرارتی خود را رها می‌کن، بنابراین سیستم نیازی به هوا برای منتقل کردن دما ندارد که چنین چیزی نمایانگر کارکرد  این سیستم در گرمایش محیط های باز می‌باشد.

هیتر سرامیکی تابشی گرماسازه شرق :

سیستم های سرامیکی و تابشی بهترین ایده برای آماده کردن گرمایش محیط های باز شامل تراس ها، آلاچیق ها ، روف گاردن ها ، فضا های باز رستورانی و کافی شاپی  یا در فروشگاها مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم ها با طراحی به روز و اندازه مناسب برای استفاده در فضا های فوق در فصل زمستان و مناطق سردرسیر قابل استفاده  است. این سیستم گرمایشی با انتقال گرمای تابشی در برابرسرما و وزش بادهای شدید نیز مقاومت می کند وبه طوری که ساختار فلزی ضد زنگ از آن محافظت می کند.

امروزه به تعداد افرادی  که از سیستم گرمایش سرامیکی برای تامین گرمایش فضای باز  و نیمه باز، ساختمان های  تجاری یا صنعتی خود استفاده ‌می‌کنند، افزوده ‌می‌شود. چرا که این سیستم گرمایشی و تابشی  اولویت برتری نسبت به سیستم های گرمایشی دیگردارد . چرا که  در محیط‌ های صنعتی وتجاری تامین گرمایش یکی از اولویت های مهم  برای بازده کاری و بهبود در روند کار و تولید و صرفه جویی در هزینه ها به شمار ‌می‌آید انتخاب یک سیستم گرمایشی  و سرامیکی پرقدرت و قوی به همراه  کم مصرف بودن آن اهمیت زیادی برای مالکان ساختمان‌های تجاری و صنعتی دارد. مصرف کم  در این گرماتاب‌های سرامیکی موجب کاهش هزینه ها در قبوض می شود .

همانطور که گفته شد سیستم‌های گرمایشی تابشی گرماسازه شرق حرارت و  گرما را به صورت مستقیم به سطح مورد نظر منتقل می کند. از این رو باعث ‌می‌شود که وجود سرما و باد و در جریان هوا تاثیری در گرمایش این سیستم های گرمایشی  نداشته باشد و از طرفی دیگر میزان هدر رفتن  انرژی که از حرکت هوای گرم اتفاق می‌افتد، به اندازه‌ی بسیار چشمگیری کاهش پیدا کند. لذا مدل گرمایشی مستقیم سیستم های تابشی و با استفاده از جنس سرامیک درتولید و ساخت آنها که رساننده  قوی گرما است، باعث ‌می‌شود که این نوع هیترهای سرامیکی برخلاف سیستم های گرمایشی دیگر،حرارت وسرعت گرمایشی بسیار زیادی داشته باشند. در صورتی که فراد در مسیر سیستم های گرمایشی سرامیکی قرار گرفته باشند، در موقع روشن شدن این بخاری گرمایشی می‌تواند گرمای پخش شده از آن را روی بدنشان احساس کنند.

 مزایای استفاده از هیتر سرامیکی تابشی رستوران:

 1. عدم اشغال فضای مفید رستوران
 2. توزیع یکنواخت و مناسب هوای گرم در کل رستوران
 3. سیستم گرمایشی بسیار پاک
 4. قیمت مناسب
 5. نصب سریع و نگهداری آسان
 6. امکان نصب در بیرون رستوران ( مناسب جهت رستوران های با فضای باز)

 سیستم های گرمایشی و  تابشی سرامیکی با الهام گرفتن از گرمایشی خورشیدی طراحی و تولید شده است . که این  سیستم گرمای دلچسب و طبیعی را در فضا پخش می کند.

 در فصل های سرد زمستان نیازبه  یک سیستم گرمایشی مناسب از الزامات است، امروزه صنایع زیادی گسترش یافته اند که در این صنایع  باید از دستگاه مناسب برای تامین گرمایش در فصلول زمستانی استفاده کرد، زیرا موجب اتلافات زیادی در انرژی می شود و سبب شده تولید کنندگان این سیستم کم مصرف اقدام به تولید سیستم گرمایشی سرامیکی  نمایند.

 

شرکت گرماسازه شرق با تولید و ارائه متنوع ترین محصولات گرمایش تابشی لوله ای و با بهره گیری از مهندسین و صنعتی، سالن های ورزشی، سالن های مرغداری، سالن های گلخانه، رستوران ها، ویلاها و فضاهای باز و انواع کوره های گرمایشی، صنایع سنگ و... آماده ارائه طرح و برآورد برای پروژه های کلیه متقاضیان استفاده از سیستم های گرمایشی می باشد. همچنین امکان نصب این سیستم ها در فروشگاه ها و نمایشگاه های مرتفع نظیر مبل و ... وجود دارد. با توجه به شرایط نصب، این دستگاه ها هیچ گونه فضای مفیدی را اشغال ننموده و یک شرایط مناسب را جهت ایجاد فضای گرم و دلچسب فراهم می کنند.

 

هیتر سرامیکی 

 

مشخصات فنی هیتر های سرامیکی  میدیوم

Technical specifications of Midom ceramic heaters

نوع دستگاه

تعداد باکس

شیر بخاری

ابعاد سرامیک

نوع لوله

هیتر سرامیکی نیم متری

60 سانت

مدل 735

26*13

آلمینیوم

ترموکوبل به همراه مشعل - اتصالات مغزی و برنجی جرقه زن

دستگاه به صورت دستی خاموش روشن می گردد

 

مشخصات فنی هیترهای سرامیکی لارج

Technical specifications of large ceramic heaters

نوع دستگاه

بدنه رنگ

شیر گازی

ابعاد سرامیک

طول سرامیک

هیتر سرامیکی 1.20

400 درجه و تمام استاتیک

مدل ارکو –سیت ایتالیا

67*13

63.5

برد فرمان – یون 2 عدد

دستگاه به صورت اتومات خاموش روشن می گردد

 

 

تماس با ما : جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://garmasaze.com/ مراجعه نمائید.