گرماسازه شرق

لطفا صبر کنید...

جزئیات قیمت گرماتاب

قیمت گرماتاب

قیمت گرماتاب

 

قیمت گرماتاب چقدر است؟ این سوالی است که برای همه پیش می آید. حال می خواهیم به بررسی این سوال بپردازیم. دستگاه گرمایش تابشی گرماتاب را با نام هایی مانند هیتر تابشی، گرماتاب سقفی، گرمایش تشعشعی، گرمایش تابشی لوله ای و ... می شناسید. اما قیمت دستگاه گرماتاب با دیگر دستگاه های گرمایش تابشی متفاوت می باشد، چون دستگاه های دیگر دارای قیمت پایین تری نسبت به گرماتاب هستند. خب مطمئناً برای شما این سوال پیش می آید که دلیل این اختلاف قیمت چیست؟ با همین این دلایل را که باعث شده تا قیمت گرماتاب با دیگر دستگاه های گرمایش تابشی متفاوت باشد را بررسی می کنیم.

 

شاخص‌ های مهم در تعیین قیمت گرماتاب

گرماتاب­ ها نیز مانند سایر دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی دارای مدل ‌های بسیار متنوعی بوده و همین امر موجب می‌شود تا تنوع قیمتی بالایی داشته باشند. اما باید بدانید که فاکتورها و شاخص ‌های گوناگونی می‌تواند بر روی قیمت این دستگاه تأثیرگذار باشد که از مهم‌ترین آن‌ ها می‌توان به بکارگیری قطعات با کیفیت در گرمایش تابشی اشاره کرد. ما در ادامه به ‌صورت کامل در خصوص تمامی فاکتورها و شاخص‌ های مهم در تعیین قیمت گرماتاب صحبت خواهیم کرد.

 

 قیمت گرماتاب

 

این مقالات را از دست ندهید: محاسبه ظرفیت گرماتاب

 

بکارگیری قطعات با کیفیت در سیستم گرمایش تابشی

همان‌طور که در قسمت قبل نیز به این موضوع اشاره کردیم، به‌ کارگیری قطعات با کیفیت می‌تواند از مهم‌ترین شاخص‌هایی باشد که بر روی قیمت این تجهیزات تأثیر می‌گذارد. هر چه قطعات با کیفیت‌تر و مرغوب‌تری در ساخت گرماتاب به ‌کار رفته باشد، قیمت آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. البته باید بدانید که گرماتاب­ ها دارای قطعات متنوعی هستند که باکیفیت بودن هر کدام از آن‌ها، بر روی کیفیت نهایی دستگاه تأثیرگذار است. این قطعات شامل موارد زیر می باشد:

 

 • رله مشعل دستگاه گرمایش تابشی

رله مشعل دستگاه گرمایش تابشی را می‌توان جز اصلی‌ترین قطعات به کاربرد که وظیفه روشن‌ کردن دستگاه و فرمان به سایر قطعات را به عهده دارد. در صورتی‌ که این قطعه کیفیت مناسبی نداشته باشد، امکان خروج گاز و پس از آن آسیب‌های بعدی وجود دارد.

 رله مشعل قطعه مهم در قیمت گرماتاب

 • ایر سوییچ هیتر تابشی

قطعه مهم دیگر که بر روی قیمت گرماتاب تأثیرگذار خواهد بود، ایر سوییچ هیتر تابشی بوده که وظیفه مشخص‌ کردن اختلاف فشار محیط با داخل لوله دستگاه را به عهده دارد. یک قطعه با کیفیت از احتمال بروز خطا و احتراق به‌ سادگی جلوگیری خواهد کرد.

ایر سوییچ هیترتابشی قطعه مهم در قیمت گرماتاب

 

 • شیر برقی مشعل دستگاه گرمایش تابشی

شیر برقی وظیفه روشن‌ کردن، تنظیم فشار و همچنین ترکیب اکسیژن با گاز را به عهده داشته و می‌تواند بر روی ایمنی و قیمت انواع گرماتاب، تأثیرگذار باشد. همچنین باید بدانید که در این دستگاه‌ ها، شاهد حضور دو شیر برقی بوبین خواهیم بود که شعله دستگاه را در دو مرحله ایجاد خواهد کرد.

 شیر برقی قطعه مهم در تعیین قیمت گرماتاب

 • رفلکتور دستگاه گرمایش تابشی

رفلکتور وظیفه دارد تا گرمای تولید شده را به کمک لوله‌ های خود، به محیط منتقل کند. این قطعه را می‌توان جز مهم‌ترین شاخص‌های تأثیرگذار بر روی قیمت این دستگاه دانست که انتقال حرارت و راندمان دستگاه، به کیفیت آن بستگی دارد.

 

 • لوله آتشخوار دستگاه گرماتاب

به‌ صورت کلی لوله‌های آتشخوار می‌بایست در برابر حرارت‌های بالا، بین 450 تا 500 درجه سانتی‌گراد، مقاومت داشته باشند. در صورتی‌ که کیفیت این قطعات پایین باشد، دستگاه سوراخ شده و شاهد انتقال گرما نخواهیم بود.

 

 

این مقالات را از دست ندهید : طرز کار گرماتاب

 

 

قیمت گرماتاب چقدر است؟

شرکت گرماسازه شرق نیز برای شاخص های بسیاری را جهت قیمت گرماتاب در نظر گرفته است که این شاخص ها شامل موارد زیر می باشد.

 

 • انتخاب بهترین مواد اولیه موجود در بازار

از جمله فاکتورهای مهمی که باید به آن اشاره کرد، استفاده از متریال و مواد اولیه مناسب برای تولید قطعات گرماتاب است. هر چه این مواد اولیه مرغوب‌تر و باکیفیت‌تر باشند، قطعات تولید شده نیز باکیفیت‌تر بوده و قیمت گرمایش تابشی افزایش پیدا خواهد کرد.

 

 • دقت بسیار بالا در مونتاژ

کنار هم قرار گرفتن و مونتاژ قطعات، از جمله مراحل اصلی و مهم در تولید گرماتاب است. در صورتی‌ که این مرحله با دقت بالا انجام نشده و یا توسط افراد با تبحر پایین صورت بگیرد، کیفیت نهایی گرماتاب افت شدیدی خواهد کرد. اگر به دنبال استفاده از گرماتاب در فضای باز هستید مقاله گرماتاب فضای باز را بخوانید.

 

 • بالاترین دورۀ گارانتی و خدمات پس از فروش این صنعت در ایران

اگر قصد خرید گرماتاب را دارید، بدون شک باید نیم‌نگاهی به گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه داشته باشید. فراموش نکنید که هر چه دوره این خدمات بیش­تر باشد، امکان سرویس دستگاه و تعویض قطعات طولانی‌تری در انتظار شما است.

 

 • بزرگترین شبکۀ نصب و خدمات پس از فروش این صنعت در سراسر کشور

هر چه شبکه نصب و خدمات پس از فروش شرکت تولیدکننده گرماتاب­ها، بیش­تر باشد، به معنای کیفیت بالاتر در نصب و از سوی دیگر، قیمت بیش­تر است. به یاد داشته باشید که نصب صحیح و مطمئن گرماتاب می‌تواند بر روی کیفیت نهایی و میزان عملکرد آن تأثیر بسیار زیادی بگذارد.

 

 • بهره‌مندی از تیم‌های مهندسی قبل و بعد از فروش

زمانی که قصد خرید گرماتاب را دارید، بهتر است از افراد و متخصصین در این زمینه مشورت گرفته تا بهترین و مناسب‌ترین دستگاه را برای خودتان خریداری کنید. از این‌ رو تیم‌ های مهندسی چه قبل از خرید و چه پس از آن، می‌توانند به شما کمک فراوانی در خرید و نگهداری از این تجهیزات بکنند.

 

 • ارائه خدمات رایگان مشاوره

از دیگر فاکتورهایی که می‌تواند به‌ عنوان شاخص مهم در قیمت این دستگاه معرفی شود، میزان ارائه مشاوره از سوی تیم تولیدکننده است. به یاد داشته باشید که همیشه سؤالاتی وجود دارد که نیاز به پیدا کردن پاسخ مناسب از افراد مناسب هستند.

 

این مقالات را از دست ندهید : گرماتاب گازی

 

 • امکان‌سنجی و مهندسی پروژه

امکان‌سنجی به شما در داشتن یک خرید مطمئن و مناسب کمک فراوانی می‌کند. شما از این‌ رو می‌توانید بسته به بودجه خود، بهترین و مناسب‌ترین گرماتاب را خریداری کرده و مطمئن باشید که قیمت گرمایش تابشی دقیقاً مناسب شما خواهد بود.

 

 

سوالات متداول

 • قیمت گرماتاب تابشی چقدر خواهد بود؟

از آن جایی که قیمت این دستگاه‌ها به عوامل و شاخص‌های متنوعی بستگی دارد، نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن عنوان کرد.

 

 • دلیل تفاوت قیمت گرماتاب­ها چیست؟

از مهم‌ترین دلایل تفاوت قیمت این دستگاه‌ها می‌توان به تفاوت در برند تولیدکننده، قطعات به‌ کار رفته، میزان گارانتی و خدمات پس از فروش، نحوه مونتاژ و ... اشاره کرد.

 

 • چگونه می‌توان مناسب‌ترین گرماتاب از لحاظ قیمت را خریداری کرد؟

شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت گرماسازه شرق، بهترین، باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین گرماتاب­های مختلف را به ساده‌ترین شیوه ممکن خریداری کنید.

 

 

پیام بگذارید.